Program Akışı

10:00 - 10:10
Açılış Konuşması
10:10 - 10:40
TBA
  • Bahadır Şamlı - Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı, ING Bank
10:40 - 11:10
TBA
  • Erdem Erkul - Director of Public Sector & Investments at Microsoft Turkey
11:10 - 11:30
Kahve Molası
11:30 - 12:30
Panel: Marka Değeri Açısından Teknoloji
  • Marka: Vodafone
  • Ajans: Mindshare
  • Teknoloji Sağlayıcı: Vircon
  • Platform: Adform
12:45 - 13:30
Öğle Yemeği
13:30 - 14:00
Servislere Yerleşme
14:00
Servis Kalkışı
  • Servisler Boğaziçi Üniversitesi Güney Meydan'dan kalkacaktır.
14:30 - 16:30
Şirket Gezileri
  • ING Bank, Sestek, Getir, Insider, Yemek Sepeti, Microsoft, Vodafone, Iyzico, Teknasyon, Solvoyo, Amazon Web Services
10:00 - 17:00
Fuaye Alanı
  • Pandora Reality (AR/VR)
  • Promobot (İnsansı Robot)
  • Poligon Mühendislik (3D Printer)
  • TechDroneLeague (Drone Technologies)
  • HangaarLab (Epson, Vuzix ve Real Wear)
  • Universal Robots (Endüstriyel Robotlar)
  • Microsoft (XBox Deneyim Alanı)
  • Intenseye (Görüntü İşleme)
10:00 - 10:20
Konuşma: IoT
  • TBA
10:20 - 10:40
Turkey's Cyber Intelligence and Threat Analysis
  • Mustafa Altınkaynak - Kıdemli Uzman Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş.
10:40 - 10:55
The 3D Transformation in Industry 4.0
  • Okan Sami Nahit - Founding Partner, Finance Manager, Poligon Mühendislik
10:55 - 11:25
Mola
11:25 - 11:55
Microservices, Docker and Serverless
  • Ufuk Dağ - Lead DevOps Engineer, Getir
11:55 - 12:15
Latteniz Sütsüz Olsun Mu?
  • Erol Beynam - VP of Engineering, Solvoyo
12:15 - 12:30
V-Sight: Artırılmış Gerçeklik ile Dijital Fabrikalar
  • Cihat Kahraman - Co founder, HangaarLab
12:30 - 13:15
Öğle Yemeği
13:15 - 13:30
Nasıl Çalışır?
  • TBA
13:30 - 14:00
Milyon Kullanıcılı Global Uygulama Nasıl Yapılır?
  • Fatih Üstündağ - CTO, Teknasyon
14:00 - 14:15
Mola
14:15 - 15:15
Panel: Yapay Zeka ve Trendler
  • Moderatör: Şadi Evren Şeker - OptiWisdom şirketinde Founder&CEO
  • Zekeriya Beşiroğlu - Lead Architect, Big Data & Analytics at KOMTAŞ Bilgi Yönetimi
  • Batuhan Köse - Data Analyst at Turkcell
15:15 - 17:15
Workshoplar (x4)
15:15 - 17:15
Türk Telekom Akıllı Şehirler Yaklaşımı ve IoT Platformu
  • Mehtap Arzu Can - Özel Çözümler Müdürü, Türk Telekom
15:15 - 17:15
Unity ile Arttırılmış Gerceklik Uygulaması Yazılımı
  • VR-Masters
15:15 - 17:15
Open Source Teknolojileri Kullanarak Hızlı Ve Kaliteli Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?
  • Teknasyon
10:00 - 17:00
Fuaye Alanı
  • Pandora Reality (AR/VR)
  • Promobot (İnsansı Robot)
  • Poligon Mühendislik (3D Printer)
  • TechDroneLeague (Drone Technologies)
  • HangaarLab (Epson, Vuzix ve Real Wear)
  • Universal Robots (Endüstriyel Robotlar)
  • Microsoft (XBox Deneyim Alanı)
  • Intenseye (Görüntü İşleme)
10:00 - 10:15
Konuşma
  • ING Bank
10:15 - 10:35
Havacılık ve Uzayda Gelecek
  • Arda Mevlütoğlu
    Consultant, Aerospace & Defence Industry, Gelecek Araştırmaları Enstitüsü
10:35 - 10:50
İş Birlikçi Robotlar
  • Ufuk Günhan
    Robtek Universal Robots - Satış Pazarlama
10:50 - 11:20
Mola
11:20 - 11:50
TBA
  • Insider
11:50 - 12:05
Ideation and Visualizaton through Augmented Reality
  • Pandora Reality
12:05 - 12:25
Drone Technology
  • Tech Drone Leagues
12:25 - 13:10
Öğle Yemeği
13:10 - 13:40
Ses ve Yapay Zeka
  • Sestek
13:40 - 14:00
Konuşma: Influencer Marketing
  • Pelin Olgun, Vibio
13:40 - 14:00
Mola
14:00 - 15:00
Panel: High Tech Startups in Turkey
  • Moderatör: Hilmi Öğütücü
  • Sercan Esen - Intenseye Cofounder
  • Aiborne
15:15 - 17:15
Workshoplar (x4)
15:15 - 17:15
Workshop by Insider
  • TBA